Z okazji urodzin składamy Wam życzenia:
uśmiechu, zdrowia, radości,mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych,
uśmiechu wesołego i wszystkiego,wszystkiego najlepszego!

„Zatrzymajcie się ludzie na chwilę
Zatrzymajcie się w biegu szalonym…”
Tymi słowami rozpoczęliśmy w piątkowy wieczór, 12 grudnia, nasz występ w Galerii Tarnovia.  Program artystyczny, jaki przedstawiliśmy był wprowadzeniem w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Wiele osób, mimo zabiegania przystanęło przed sceną i na wielu twarzach pojawił się uśmiech, który wywołały swoją obecnością tarnowieckie przedszkolaki. Gromkie brawa jakie dostaliśmy od publiczności świadczyły o tym, że występ bardzo podobał się zebranym.

„Wygląd nie jest ważny wcale,
Wiemy o tym doskonale
Niech się każdy o tym dowie
Piękno nosisz przecież w sobie”.
9 grudnia  gościliśmy w naszym przedszkolu Teatrzyk Baśni i Bajki Eziss z Tarnowa z przedstawieniem pt.: „Brzydkie kaczątko”. Spektakl inspirowany baśnią Hansa Christiana Andersena uczy tolerancji i zwraca uwagę na problem odmienności i odrzucenia przez innych. Dzieci z zapartym tchem słuchały, jakie trudne dzieciństwo miała  nasza  bohaterka , ile przykrości spotkało ją  ze strony najbliższych. Jednak zakończenie bajki ucieszyło wszystkich, dowiedzieliśmy się, że nie jest ważne to, co tylko widoczne na, zewnątrz, ale to, co jest w środku.

opis testWe wtorek 9 grudnia w Hotelu Cristal Park w Tarnowie , Telewizja Tarnowska Tv  obchodziła swoje trzecie urodziny, podczas uroczystości reprezentanci naszego przedszkola zaprezentowali ,program artystyczny, który wprowadził zebranych  gości w atmosferę  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Całej bardzo sympatycznej ekipie z Tarnowskiej Tv z okazji urodzin, życzymy wszystkiego najlepszego, całego mnóstwa ciekawych tematów i niezliczonej ilości pomysłów.

Jedzie święty Mikołaj
Białą brodą świeci
Worek z prezentami
Ma dla grzecznych dzieci

W piątkowy poranek w naszym przedszkolu dało się odczuć wyjątkową atmosferę oczekiwania. Wszystko za sprawą Świętego Mikołaja, który zapowiedział swoją wizytę. O godzinie 9 rozległy się  w przedszkolu dzwoneczki, zapowiadając zbliżającego się Gościa.  Przygotowaliśmy dla niego wierszyki i piosenki, których z uśmiechem  i wielką radością wysłuchał. Wszyscy dostaliśmy prezenty, na które czekaliśmy cały rok.  Mikołaj obiecał nam, że przyjdzie do naszego przedszkola za rok, a my obiecaliśmy, że będziemy przez cały rok grzeczni.

Wszystkie prawa zastrzeżone. eRTe.net.pl