• Zapraszamy do przedszkola

    Zapraszamy na tygodniowe zajęcia adaptacyjne, które rozpoczną się 25 sierpnia o godzinie 9.30.

Pewnie już powoli dopada Państwa  stres przed pierwszym dniem w przedszkolu. Rozumiemy  Was. Dlatego  aby jak najłagodniej przejść  okres adaptacji ,  przygotowaliśmy dla  dzieci oraz dla Państwa tygodniowe zajęcia adaptacyjne, które rozpoczną się 25 sierpnia o godzinie 9.30. Tego dnia należy zabrać ze sobą pantofelki  oraz dobry humor, bo będziemy się bawić i coraz lepiej poznawać.  Już teraz serdecznie  zapraszamy.  Chcemy zrobić wszystko by zaoszczędzić niepotrzebnego stresu.

  W sobotnie gorące popołudnie,  nasza taneczna reprezentacja , pomimo wakacyjnej przerwy wystąpiła podczas „Sportowego pikniku”   zorganizowanego przez Samorząd Gminy Tarnów oraz Centrum Animacji Kulturalnej.  Występ dziewczynek bardzo się podobał o czym świadczyły gromkie brawa . Swoje pięć minut  na scenie mieli także rodzice naszych podopiecznych, którzy wraz ze swoimi pociechami  zatańczyli  „Chocolate”.  Rodzicom i dzieciom bardzo dziękujemy! 

Wakacyjne czwartki w naszym przedszkolu upływają pod znakiem wycieczek. Tym razem za cel naszej podróży obraliśmy sobie miejscowość Isep.  Bo właśnie tam znajduje się miejsce, gdzie każde dziecko czuje się szczęśliwe. Zobaczcie jak bawiliśmy się w „Zakątku Urwisów”.

A żeby nie było , że „Cudze chwalimy, a swego nie znamy” , dlatego na ostatnią już  wakacyjną wycieczkę udaliśmy się do Zawady. A tam czekały na nas niezliczone atrakcje,  bardzo miła obsługa i wspaniała atmosfera.  Oj coś nam się wydaje,  że będziemy tam wracać. 

Chociaż wakacje w pełni,  to nasi podopieczni  nie próżnują i oprócz zabawy znajdują czas by poćwiczyć z panią logopedą . Bo jak tu odmówić  jeśli zajęcia odbywają się w plenerze, a wszystkiemu przysłuchuje się Luna – pies terapeuta. Lepszej motywacji do ćwiczeń chyba nie ma. 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. eRTe.net.pl