• Zapraszamy do przedszkola

    Dyrektor Przedszkola Niepublicznego w Tarnowcu ogłasza zapisy na rok szkolny 2015/2016. Karty zgłoszenia oraz wszelkie informacje na temat pracy przedszkola można uzyskać w godzinach od 6.00 do 17.00. Serdecznie zapraszamy :)

Dla małego psotnika, co płata figle, koziołki fika.
 Pomysłów na minutę minimum sto ma.
Niech nam dzisiaj żyje ten Psotnik 100lat!
 Niech Ci żarty się udają,  niech Ci wszyscy wybaczają
Niech Ci spełnią się marzenia, takie mamy dziś życzenia.

Już za kilka dni rozpoczną się wakacje. Czas wyjazdów, wędrówek i zabaw na świeżym powietrzu, dlatego też, nasze przedszkole odwiedzili policjanci , którzy podpowiedzieli nam  co trzeba robić i jak się zachowywać , by czas wakacji był radosny i wesoły.

To już ostatnie spotkanie z muzykami w tym roku szkolnym. Tym razem głównym bohaterem koncertu był akordeon – instrument o bardzo skomplikowanej budowie, wielu odmianach i różnych rozmiarach. Nawiązując do wakacyjnych podróży odwiedziliśmy  kraje w których muzyka akordeonowa odegrała bardzo ważną rolę, m.in. Francja, kraje Bałkańskie, Argentyna, Rosja, Niemcy.

16 czerwca dzieci z grupy I i II udały się autokarem do Krainy Zabaw FIGLE – MIGLE w Tarnowie. Każdy mógł do woli bawić się ze swoimi przedszkolnymi kolegami i koleżankami. Korzystaliśmy z atrakcji, jakie oferuje to wspaniałe, przeznaczone specjalnie dla dzieci miejsce. Szczęśliwi   i w dobrych nastrojach wróciliśmy do naszego  przedszkola na obiad.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego ważnego przedsięwzięcia.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. eRTe.net.pl